Вітаємо НКРЗІ з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом»!

17 грудня 2020 року у рамках чергового засідання Ради управління людськими ресурсами державної служби при Національному агентстві України з питань державної служби підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом».

З радістю і гордістю ділимось приємною новиною: НКРЗІ визнано переможцем у номінації «Кращі практики організації віддаленої роботи в державному органі».

Командою НКРЗІ на конкурс було представлено проєкт створення віддалених робочих місць з доступом до єдиної бази даних та автоматизованих процесів, який і був відзначений Конкурсною радою.

Ми раді перемозі, а головне – пишаємось результатом своєї роботи, адже оперативне реагування на виклики, пов’язані із запровадженням навесні 2020 року на території України карантину, дозволило забезпечити безперебійне виконання всіх покладених на НКРЗІ функцій, оперативний розгляд документів, поданих операторами ринку, звернень споживачів послуг та прийняття необхідних рішень для ефективного функціонування сфери звʼязку і забезпечення населення суспільно необхідними послугами.

Реалізація проєкту мала також вирішальне значення при створенні умов для функціонування колективу і реалізації всіх вимог законодавства щодо проходження державної служби в умовах карантину в режимі віддаленої роботи. Створення електронних документів (заяв працівників, наказів, документів, що формуються в рамках оцінювання результатів службової діяльності, табелів обліку робочого часу тощо), можливість автоматичної генерації близько 20 видів документів з питань управління персоналом, їх погодження, підписання, автоматична реєстрація засобами електронного документообігу та відмова від паперового обігу документів і ручного ведення різноманітних журналів реєстрації – це не лише можливість працювати віддалено в умовах карантину, це можливість створювати інклюзивні робочі місця, це економія бюджетних коштів, це підвищення ефективності роботи, це перерозподіл витрат робочого часу з рутинної роботи і збирання необхідних підписів на папері на аналіз проблем і пошук шляхів їх вирішення, зрештою – на ефективне державне управління.

Ми з радістю готові ділитися досвідом і продовжуємо працювати над подальшим розширенням зручностей для співробітників команди, використовувати можливості автоматичного генерування документів з кадрових питань та мати оперативний доступ до необхідної актуальної інформації. Ми переконані, що державна служба може і повинна бути прогресивною та зручною тим, хто на ній перебуває, і результативною для тих, заради кого ми працюємо.

Дякуємо організаторам конкурсу та команді всіх працівників НКРЗІ, без активної підтримки і залученості яких ця перемога не була б можливою!

До нових зручних сервісів! До нових перемог!


Більше про конкурс тут