До уваги операторів та провайдерів телекомунікацій: триває звітний період за підсумками 2019 року

Нагадуємо, що із 01 по 28 лютого 2020 року триває звітний період за підсумками 2019 року за формами звітності:

  • № 5-Р (річна) «Розподіл ліній фіксованого телефонного зв’язку за адміністративно-територіальними одиницями»;
  • № 6-Р (річна) «Розподіл ліній фіксованого доступу до мережі Інтернет за адміністративно-територіальними одиницями».

Для зручності подання звітності, операторам провайдерам телекомунікацій пропонується подавати свої звіти через Систему електронної звітності НКРЗІ*.

* Відповідно до пункту 7 Розділу ІІ Порядку Звітності надання звітності в електронній формі здійснюється на офіційному веб-сайті НКРЗІ в розділі «Звітність операторів, провайдерів телекомунікацій» за допомогою відповідних програмних засобів, з накладанням електронного цифрового підпису. У цьому випадку оператор, провайдер телекомунікацій має право не подавати звітність в паперовій формі.

УВАГА: Для надання звітів №№ 5-Р та 6-Р через Систему електронної звітності необхідно в електронному кабінеті організації в пункті «Даних організації» заповнити розділ «Територія здійснення діяльності», з наступним наданням звітів за формами №№ 5-Р та 6-Р у розділі «Електронна звітність». Покрокова інструкція щодо заповнення розділу «Територія здійснення діяльності» описано в Інструкції щодо заповнення «Запиту про надання інформації щодо можливості надання послуг проводового та безпроводового доступу до Інтернету в НКРЗІ-СЕЗ.