Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


УДЦР – краще підприємство з охорони праці!

Вітаємо колектив Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (УДЦР) із перемогою у Всеукраїнському огляді-конкурсі на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» у номінації «Діяльність у сфері електрозв’язку та виробництво електроустаткування».

Заслужена перемога є підтвердженням зусиль керівництва та всього колективу УДЦР щодо впровадження на підприємстві сучасних методів управління охороною праці, комплексного та системного підходу до створення безпечних і належних умов праці, запобігання травматизму, професійним захворюванням та аваріям, роботи, спрямованої на реалізацію вимог законодавства про охорону праці.

Бажаємо колективу УДЦР подальших перемог, професійних успіхів, процвітання, а також нових та цікавих проектів!

Довідково: Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» проводиться з 2017 року за ініціативи Державної служби України з питань праці.

Учасники конкурсу оцінювалися за такими критеріями, як ефективне функціонування системи управління охороною праці, створення безпечних та здорових умов праці, заходи з формування в колективі культури праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму і професійних захворювань та інші.