Підсумки засідання НКРЗІ від 06 серпня 2019 року

Дев’ять суб’єктів господарювання включено до Реєстру операторів та провайдерів

До Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів господарювання включено:

  • чотири оператора для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернету: підприємців: Костиника В.І. у Чернівецькій та Тернопільській областях; Єрмоліну М.А. у Запорізькій, Київській, Черкаській та Дніпропетровській областях; Рудича С.І. у Луганській області; Котеляка І.В. у Львівській області;
  • п’ять провайдерів для надання послуг доступу до Інтернету підприємців: Матияшкевича О.В. у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області; Бирдіна В.В. у м. Суми, м.м. Білопілля, Тростянець, Конотоп, Ворожба, Путивль, смт Краснопілля, Угроїди, Велика Писарівка, с.с. Осоївка, Мала Рибиця, Миропілля Сумської області, Сумському, Тростянецькому, Білопільському, Краснопільському, Великописарівському та Путивльському районах Сумської області; Швецова В.С. у Іванівському районі Одеської області; Шельпова О.Ю. та Семенову Т.С. у м. Київ.

Крім того, ПрАТ «Сі - Ес - Ті Інвест» повідомило Комісію про зміну території здійснення діяльності для внесення відповідної інформації до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

За заявами суб’єктів господарювання, у зв’язку з припиненням діяльності у сфері телекомунікацій, Комісія виключила з Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій чотири суб’єкта господарювання: підприємця Шаленко О.М.; ТОВ «ВІННИЦЯ.СЕРВІС.ПОСТАЧАННЯ»; ТОВ «Контакт-Славута-Плюс»; ТОВ «Дочірнє підприємство «Контакт-Славута».

Комісія прийняла рішення щодо ліцензування у сфері телекомунікацій

Комісія видала за заявою ТОВ «Т.Р.КОМЬЮНІКЕЙШН» копію ліцензії на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 1 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території м. Київ для провайдера телекомунікацій ТОВ «ДАБЛ-Ю НЕТ ТЕЛЕКОМ ЮА» на території м. Київ без права на технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційних мереж, надання в користування каналів електрозв’язку.

Комісія продовжила за заявами суб’єктів господарювання строк дії двох ліцензій:

  • Приватній телерадіокомпанії «ВІЗИТ» - на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Першотравенськ, смт Петропавлівка, с. Самарське, с. Троїцьке Дніпропетровської області з 12.02.2020 по 11.02.2025;
  • ПП «ПЛУТОН-СВ» - на надання послуг фіксованого місцевого телефонного зв’язку з ємністю мережі до 10 000 номерів з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв’язку на території м. Херсон та Херсонської області з 17.12.2019 по 16.12.2024.

Комісія прийняла рішення щодо ліцензування у сфері користування радіочастотним ресурсом України

Комісія видала за заявою ТОВ «Домінет» ліцензію на користування радіочастотним ресурсом для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) у Київській області строком на 5 років.

Окрім того, Комісія видала за заявами ТОВ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ» дві ліцензії на додаткову смугу радіочастот для цифрового стільникового радіозв’язку CDMA – 800 строком на 5 років: на території 24 регіонів України, в м.м. Київ, Севастополь та Автономній Республіці Крим та на території Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей.

Комісія продовжила за заявами ліцензіатів термін дії семи ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України:

  • ТОВ «ФРІВЕЙ ПЛЮС» -  для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації) у Житомирській області з 20.11.2019 по 19.11.2024;
  • ПрАТ «ФАРЛЕП - ІНВЕСТ» - для мультисервісного радіодоступу (радіозв’язку у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації): дві ліцензії на території Чернівецької області з 27.12.2019 по 26.12.2024; ліцензію на території Вінницької, Житомирської, Київської, Львівської, Миколаївської, Сумської, Херсонської областей; ліцензію на території Київської, Миколаївської, Херсонської, Житомирської областей; ліцензію на території Київської, Вінницької, Сумської, Луганської, Миколаївської, Херсонської, Львівської, Житомирської областей, Автономної Республіки Крим, м. Севастополь з 20.01.2020 по 19.01.2025;
  • ПрАТ «ДАТАГРУП» - для радіорелейного зв’язку (радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби) у Львівській області з 20.11.2019 по 19.11.2024.

Відповідно до пункту 3 частини п’ятої статті 33 та частини четвертої статті 39 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» та у зв’язку з недостовірністю даних у документах, поданих заявником для отримання ліцензії, НКРЗІ відмовила спільному українсько - німецькому підприємству у формі ТОВ «Інфоком» у видачі ліцензії на додаткову смугу радіочастот для широкосмугового радіодоступу (радіозв’язку у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів) на території Черкаської області.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 38 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» НКРЗІ анулювала за заявами ПАТ «Укртелеком» дві ліцензії на користування радіочастотним ресурсом України для радіорелейного зв’язку (радіорелейного зв’язку фіксованої радіослужби) на території Дніпропетровської області та на території Черкаської області.