Підсумки засідання НКРЗІ від 20 червня 2019 року

11 суб’єктів господарювання включено до Реєстру операторів та провайдерів

До Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі заяв суб’єктів господарювання включено:

  • два оператора: для технічного обслуговування та експлуатації власних телекомунікаційних мереж, надання послуг доступу до Інтернету ТОВ «ТКНЕТ» у м. Роздільна, Роздільнянському районі Одеської області; підприємця Гарнічева К.М. у м. Куп’янськ, Куп’янському районі та Харківській області;
  • дев’ять провайдерів: для надання послуг доступу до Інтернету ТОВ «ЦЕНТРОСЕРВІС» на території України; ТОВ «РУБІКОН ІНТЕРНЕТ» у м. Васильків, смт Глеваха, смт Калинівка, с. Данилівка Васильківського району Київської області, смт Чабани, с. Новосілки Києво-Святошинського району Київської області; підприємців: Цицика О.Б. у Львівській, Волинській та Закарпатській областях; Марусина Т.В. у Львівській, Волинській, Закарпатській, Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській, Житомирській, Чернігівській, Харківській, Сумській, Івано-Франківській областях; Білопол Н.П. у м. Київ; Київській, Вінницькій, Житомирській областях; Канюка Р.М. у Львівській області; Перепелицю С.О. у м.м. Київ, Харків, Рівне, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Суми, Чугуїв та смт Пісочин Харківської області, м. Українка та м. Бровари Київської області, м. Дергачі, с. Гракове, с. Циркуни, смт Малинівка, смт Слобожанське та с. Докучаєвське Харківської області; Горбовцова А.Р. у м. Суми, м.м. Білопілля, Тростянець, Конотоп, Ворожба, Путивль, смт Краснопілля, Угроїди, Велика Писарівка, с.с. Осоївка, Мала Рибиця, Миропілля Сумської області, Сумському, Тростянецькому, Білопільському, Краснопільському, Великописарівському та Путивльському районах Сумської області; Зотова Т.Є. у м. Київ.

Крім того, 20 суб’єктів господарювання повідомили Комісію про зміну контактних даних, виду діяльності чи території здійснення діяльності для внесення відповідної інформації до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій, а саме: підприємці: Марченко А.О.; Москаленко О.А.; Пашинська Т.Г.; Полонський В.Л.; Денисенко А.С.; Денисенко І.І.; Іовіна А.В.; Лаврушко С.І.; Лазоренко І.А.; Ларюк Н.П.; Лохвицький В.А.; Макієнко Т.М.; Адамчук В.М.; Білопол Р.Л.; Бойко О.М.; Двухбабний К.Ю.; Демченко А.А.; ТОВ «АЙПІ ТЕЛЕКОМ»; ТОВ «АС6723»; ТОВ «ПІВДЕНЬ-НЕТ».

Комісія прийняла рішення щодо ліцензування у сфері телекомунікацій

Комісія продовжила строк дії чотирьох ліцензій на здійснення виду діяльності у сфері телекомунікацій за відповідними заявами:

  • ТОВ «ЗЕОНБУД»: на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації мереж ефірного телемовлення на території Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Полтавської, Чернігівської областей з 29.10.2019 по 28.10.2024;
  • на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телемереж (телекомунікаційних мереж): ТОВ «ІНТРАФІК» - на території м. Київ з 07.10.2019 по 06.10.2024; ПП «Технічна компанія «МЕГА» - на території м. Лозова Харківської області з 11.12.2019 по 10.12.2024; ПП «ЮАІНЕТ» - на території м. Ковель Волинської області з 27.12.2019 по 26.12.2024.

Про ведення Реєстру РЕЗ та ВП, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування

Відповідно до пунктів 10 - 12 Технічного регламенту радіообладнання, Положення про порядок і форму ведення Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватись на території України в смугах радіочастот загального користування (далі - Реєстр РЕЗ та ВП), Комісія внесла до розділу І Реєстру РЕЗ та ВП інформацію про шість типів радіообладнання: п’ять базових станцій системи стільникового зв’язку: GSM-1800, GSM-1800, IMT-2000 (UMTS) та міжнародного рухомого (мобільного) зв’язку IMT (LTE); повторювач системи стільникового зв’язку GSM-900/1800; ІМТ-2000 (UMTS) у складі з блоком основної смуги та віддаленим радіочастотним блоком торговельної марки Huawei виробництва «Хуавей Технолоджіз Ко., Лтд.», Китай; один передавач цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту DVB-T торговельної марки R&S з GPS-приймачем, виробництва «Роде унд Шварц ГмбХ унд Ко. Коммандитгезельшафт», Німеччина.