Розпочато громадське обговорення проекту постанови КМУ «Про внесення змін до розміру плати за виділення номерного ресурсу», які стосуються приведення найменувань видів номерного ресурсу у відповідність до Національного плану нумерації України та рекомендацій МCE

Розмір і порядок внесення плати за виділення номерного ресурсу на цей час визначається постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 року № 1147.

Рішенням НКРЗІ від 28.05.2019 № 255 взято за основу проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розміру плати за виділення номерного ресурсу», яким пропонується:

  • актуалізувати найменування видів номерного ресурсу з урахуванням вимог Національного плану нумерації України та  нових редакцій рекомендацій Міжнародного союзу електрозв’язку ITU-Т Rec.Е.164 «Міжнародний план нумерації електрозв’язку загального користування», ITU-T Rec.Е.212 «План міжнародної ідентифікації мереж загального користування та абонентів»;
  • врегулювати проблемні питання щодо виділення скорочених номерів для служб соціального спрямування, інформаційно-довідкових служб (послуг) та замовних послуг, номерів спільних голосових довідкових послуг 118ХХ та приватних лікувальних закладів швидкої медичної допомоги 106ХХ;
  • створити умови для використання номерів місцевих мереж фіксованого зв’язку на всій території окремого адміністративного району, включаючи всі міста, селища міського типу цього району, де встановлено єдиний формат номерів і використовується однаковий код місцевої мережі.

Пропозиції та зауваження до проекту Постанови пропонується до 5 липня 2019 року надсилати поштою за адресою розробника: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 22, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, та на електронні адреси bratitsa@nkrzi.gov.ua, mom@nkrzi.gov.ua.

Проект нормативно-правового акта та Аналіз регуляторного впливу до нього розміщені на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет у рубриці «Регуляторні акти».