Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


Угода між НКРЗІ і Профспілкою працівників зв’язку України за 2018 рік виконана

14 лютого 2019 року під головуванням члена НКРЗІ Склярова О.І. та Голови Професійної спілки працівників зв’язку України Стародуба М.М. відбулося засідання постійнодіючої двосторонньої комісії щодо здійснення контролю за виконанням Угоди між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації і Профспілкою працівників зв’язку України на 2017-2019 роки.

У порядку денному було підбиття підсумків виконання Угоди за 2018 рік.

Угода є одним із стратегічних нормативних документів соціального партнерства щодо реалізації професійних, трудових, соціально-економічних інтересів, прав та гарантій працівників – членів професійної спілки, яка діє на базі державного підприємства «Український державний центр радіочастот», що входить до сфери управління НКРЗІ.

Норми Угоди прийняті за основу Колективного договору, що діє на підприємстві, у якому максимально прописано соціальні норми, передбаченні законодавством України на взаємоузгоджених принципах з метою дотримання прав та інтересів працівників, роботодавців і держави. Колективним договором враховано вирішення багатьох питань, з якими працівники, як правило, звертаються і до адміністрації, і до профкому.

За пропозицією Голови Професійної спілки працівників зв’язку України Стародуба М.М., враховуючи встановлення підвищених соціальних гарантій у сукупності з позитивним мікрокліматом у колективі і зростанням економічних показників діяльності підприємства, за підсумками засідання учасники дійшли згоди в тому, що Угода виконується за всіма розділами у повному обсязі, домовилися про продовження роботи з її подальшої реалізації.