НКРЗІ визначила строки початку впровадження послуг із перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв’язку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації на засіданні 16 жовтня 2018 року визначила строки початку впровадження послуг із перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв’язку, включаючи створення локальних баз даних операторів телекомунікацій, що надають послуги мобільного зв’язку та їх підключення до централізованої бази даних.

Датою початку впровадження перенесення абонентських номерів (далі – ППН) на мережах мобільного зв’язку визначено 01 травня 2019 року.

Зазначені строки узгоджені з операторами мобільного зв’язку, а саме рішення пройшло стадії громадського обговорення і погодження із заінтересованими державними органами без зауважень.

Прийняттю зазначеного рішення передувала тривала робота НКРЗІ, УДЦР та органів державної влади, яка була спрямована на впровадження послуг із ППН.

Прийняття зазначеного рішення є чітким сигналом для керівництва операторів мобільного зв’язку та їх материнських компаній щодо незворотності намірів держави з впровадження ППН.