Щодо скасування довіреностей на представництво інтересів НКРЗІ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, повідомляє, що наказом Голови НКРЗІ від 19.06.2018 № 58/нк скасовано такі довіреності на представництво інтересів НКРЗІ:

1. Довіреність від 04.04.2017 № 171 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», правоохоронних органах, органах, що провадять досудове слідство, органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Бакірову Євгену Олексійовичу, заступнику директора департаменту - начальнику відділу правового забезпечення регуляторної діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

2. Довіреність від 30.05.2017 № 176 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Зуєву Миколі Олексійовичу, уповноваженій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, посадовій особі для здійснення  державного нагляду за ринком телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України.

3. Довіреність від 30.05.2017 № 177 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Теребенець Надії Іванівні, уповноваженій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, посадовій особі для здійснення  державного нагляду за ринком телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України.

4. Довіреність від 30.05.2017 № 178 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», органах уповноважених на виконання судових рішень видану Борщ Наталії Володимирівні, уповноваженій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, посадовій особі для здійснення  державного нагляду за ринком телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України.