Про скасування довіреностей на представництво інтересів НКРЗІ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, повідомляє, що наказом Голови НКРЗІ від 17.04.2017 № 43/нк скасовано такі довіреності на представництво інтересів НКРЗІ:

 1. Довіреність від 05.12.2016 № 160 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Северіну Івану Петровичу, інженеру 1-ї категорії господарчого сектору господарського відділу департаменту господарського та ресурсного забезпечення Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 2. Довіреність від 05.12.2016 № 161 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Філіпенку Володимиру Юрійовичу, юрисконсульту Сумського обласного відділу Північно-східної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 3. Довіреність від 05.12.2016 № 162 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Агеєву Андрію Олексійовичу, заступнику директора департаменту господарського та ресурсного забезпечення Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 4. Довіреність від 16.05.2017 № 175 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Микитенко Олені Анатоліївні, фахівцю з правових питань та діловодства Полтавського обласного відділу Північно-східної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 5. Довіреність від 26.06.2017 № 180 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Суслу Володимиру Вікторовичу, юрисконсульту Чернігівського обласного відділу Північно-східної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 6. Довіреність від 26.06.2017 № 181 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Мовчану Богдану Васильовичу, начальнику Тернопільського обласного відділу Західної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 7. Довіреність від 26.06.2017 № 182 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Чельнику Кирилу Валерійовичу, фахівцю з правових питань та діловодства 1 категорії Кіровоградського обласного відділу Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 8. Довіреність від 26.06.2017 № 183 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Арапіну  В’ячеславу Івановичу,начальнику Запорізького обласного відділу Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 9. Довіреність від 26.06.2017 № 184 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Ткаченку Максиму Леонидовичу, провідному інженеру Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 10. Довіреність від 26.06.2017 № 185 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Старченку Сергію Петровичу, провідному юрисконсульту Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 11. Довіреність від 26.06.2017 № 186 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Соколенку Віталію Віталійовичу, начальнику Донецького обласного відділу Центральної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 12. Довіреність від 26.06.2017 № 187 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Скорому Сергію Васильовичу, юрисконсульту 2-ї категорії Карпатської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 13. Довіреність від 26.06.2017 № 188 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Мазепі Дмитру Геннадійовичу, юрисконсульту Північно-східної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 14. Довіреність від 26.06.2017 № 189 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Власовій Ользі Віталіївні, фахівцю з правових питань та діловодства Житомирського обласного відділу Подільської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 15. Довіреність від 26.06.2017 № 190 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Григорчуку Андрію Станіславовичу, юрисконсульту 2-ї категорії Подільської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 16. Довіреність від 26.06.2017 № 191 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Янковській Оксані Вікторівні, фахівцю з правових питань та діловодства Хмільницького обласного відділу Подільської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 17. Довіреність від 26.06.2017 № 192 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Кужелю Олександру Васильовичу, начальнику Рівненського обласного відділу Західної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 18. Довіреність від 26.06.2017 № 193 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Кузнецову Олегу Віталійовичу, начальнику Волинського обласного відділу Західної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 19. Довіреність від 26.06.2017 № 194 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Комару Петру Панасовичу, начальнику Західної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 20. Довіреність від 11.07.2017 № 196 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Вітеру Олександру Володимировичу, начальнику Луганської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»
 21. Довіреність від 30.08.2017 № 220 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Калініній Сніжані Вікторівні, юрисконсульту Південної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 22. Довіреність від 17.10.2017 № 223 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Калініній Сніжані Вікторівні, юрисконсульту Південної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 23. Довіреність від 17.10.2017 № 224 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Палажченку Володимиру Івановичу, начальнику Миколаївського обласного відділу Південної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 24. Довіреність від 17.10.2017 № 225 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, перед органами технічної інвентаризації та органами державної реєстрації прав, видану Савенку Олексію Івановичу, фахівцю з правових питань та діловодства Південної філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».
 25. Довіреність від 16.03.2018 № 248 на представництво інтересів НКРЗІ у Національному агентстві з питань запобігання корупції видану Пугач Наталії Володимирівні, головному спеціалісту з питань запобігання та виявлення корупції НКРЗІ.