НКРЗІ направляє на державну реєстрацію Методику визначення плати за доступ до елементів інфраструктури ККЕ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, на  засіданні 10 квітня 2018 року прийняла рішення про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку (ККЕ).

Методика визначення плати за доступ до елементів інфраструктури ККЕ є одним із ключових нормативно-правових актів, що забезпечить реалізацію положень Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж». Її впровадження дозволить досягти узгодженостей між власниками кабельної каналізації електрозв’язку та операторами, провайдерами телекомунікацій при визначенні плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку та застосувати єдині підходи до визначення складових витрат, що входять до встановлених розмірів плати.

Документ розроблено із залученням широкого кола фахівців - операторів ринку та профільних громадських організацій: Українською асоціацією операторів зв’язку «Телас», ІнАУ та Телекомунікаційною Палатою України, погоджено Антимонопольним комітетом України та Державною регуляторною службою України.

Відповідно до чинного законодавства рішення НКРЗІ «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку» буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.