Щодо скасування довіреностей на представництво інтересів НКРЗІ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, повідомляє, що наказом Голови НКРЗІ від 23.01.2018 № 4/нк скасовано такі довіреності на представництво інтересів НКРЗІ:

  1. Довіреність від 15.11.2016 № 159 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Клименку Олександру Васильовичу, начальнику Управління державного нагляду Департаменту державного нагляду Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
  2. Довіреність від 26.12.2016 № 164 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», правоохоронних органах, органах, що проводять досудове слідство, органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Ганжі Олені Володимирівні, головному спеціалісту відділу договірної  та претензійно-позовної роботи Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
  3. Довіреність від 30.12.2016 № 165 на право отримувати поштові відправлення, які надходять на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, видану Проценко Ользі Миколаївні, провідному спеціалісту відділу контролю якості послуг Управління контролю якості послуг Департаменту державного нагляду Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
  4. Довіреність від 30.12.2016 № 166 на право отримувати поштові відправлення, які надходять на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, видану Мазур Галині Анатоліївні, провідному документознавцю Відділу документального забезпечення та Архіву Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
  5. Довіреність від 30.12.2016 № 167 на право отримувати поштові відправлення, які надходять на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, видану Павлюк  Дарії Володимирівні, головному спеціалісту Відділу документального забезпечення та Архіву Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
  6. Довіреність від 30.12.2016 № 168 на право отримувати поштові відправлення, які надходять на адресу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, видану Пасічник Людмилі Григорівні, заступнику начальника Відділу документального забезпечення та Архіву Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
  7. Довіреність від 06.07.2017 № 195 на право представлення інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у Державній податковій інспекції у Шевченківському району ГУ ДФС у м. Києві з питань пов’язаних з поданням фінансової звітності та податкових документів видану Мельник Ларисі Петрівні, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку та звітності Управління фінансового забезпечення.
  8. Довіреність від 28.08.2017 № 218 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів» в адміністративній справі № 826/7303/17, видану Булкіну Володимиру Опанасовичу, заступнику директора Департаменту державного нагляду Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
  9. Довіреність від 13.12.2017 № 229 на право здійснити процедуру реєстрації заявника у реєстрі підписувачів АЦСК ДКСУ та генерації ключів підписувача АЦСК ДКСУ, а також отримати посилений сертифікат відкритого ключа підписувача від імені Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,  в особі  Голови НКРЗІ Животовського О.М.