Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації

офіційний веб-портал


Щодо скасування довіреностей на представництво інтересів НКРЗІ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, повідомляє, що наказом Голови НКРЗІ від 01.12.2017 № 121/нк скасовано такі довіреності на представництво інтересів НКРЗІ:

1. Довіреність від 27.10.2016 № 158 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», правоохоронних органах, органах, що провадять досудове слідство, органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Сінгур Оксані Віталіївні, головному спеціалісту відділу договірної та претензійно – позовної роботи Департаменту правового забезпечення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

2. Довіреність від 20.07.2016 № 150 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Серенку Андрію Миколайовичу, уповноваженій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, посадовій особі.

3. Довіреність від 12.07.2017 № 216 на представництво інтересів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації у судових органах, які визначені Конституцією України, Законом України «Про судоустрій і статус суддів», органах, уповноважених на виконання судових рішень, видану Спєльнікову Сергію Миколайовичу, уповноваженій Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, посадовій особі.