НКРЗІ ініціює скасування вимоги для операторів телекомунікацій подавати щорічну звітність про використання номерного ресурсу

З метою  попереднього консультування та вивчення громадської думки розміщуємо проект змін до Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, затвердженого рішенням НКРЗ від 01.06.2007 № 769 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.06.2007 за № 679/13946, які спрямовані на спрощення умов розподілу та використання номерного ресурсу телекомунікаційних мереж загального користування, зокрема щодо: скасування щодо вимоги для операторів подавати до НКРЗІ щорічні звіти про використання номерного ресурсу; приведення до вимог законодавства комплектності заявних документів у разі здійснення діяльності, що не ліцензується; перегляду строків подання заяв на переоформлення; редагування положень термінів «дозвіл» та «скорочений номер».

Пропозиції та зауваження до розміщених матеріалів (у разі наявності) просимо надсилати до НКРЗІ  до 09.11.2016  в електронному вигляді на електронну адресу mom@nkrzi.gov.ua та/або у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.