До відома іноземних установ, компаній, об’єднань та іноземних громадян

Шановні учасники ринку, колеги!

Відповідно до правил прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі - НКРЗІ), звертаємо Вашу увагу на необхідність направлення інформації щодо можливості організації зустрічі з представниками НКРЗІ за 5 робочих днів до орієнтовної дати проведення запланованого заходу.

У Вашому листі, просимо вказувати пропоновану Вами дату проведення зустрічі та рівень її учасників, мету, а також перелік питань, які плануються для обговорення (форма-додаток до листа для участі у зустрічі іноземних представників). Також, разом із листом просимо надсилати копії паспортів громадян іноземних держав.

Лист з ініціативою щодо організації зустрічі в НКРЗІ надсилається на адресу Відділу з міжнародних питань та європейської інтеграції (ump@nkrzi.gov.ua) та у паперовому вигляді на поштову адресу НКРЗІ (01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22).

Для отримання детальної інформації із вищезазначеного питання, просимо звертатись до Відділу з міжнародних питань та європейської інтеграції НКРЗІ (тел.: 202-00-32/202-00-45; e-mail: ump@nkrzi.gov.ua).
 

Щиро вдячні за розуміння та співпрацю!