Проєкт постанови НКЕК «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проєкту постанови НКЕК «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку»

Розробник проєкту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Зміст проєкту регуляторного акта: Проєктом постанови НКЕК встановлюються розрахункові такси за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку, які розроблені на виконання статті 91 Закону України «Про електронні комунікації» та підпункту а пункту 10 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», з метою забезпечення умов взаєморозрахунків між постачальниками електронних комунікаційних мереж та/або послуг (операторами) за послуги міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Інформація про оприлюднення:

Проєкт постанови НКЕК «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку» оприлюднений 27.09.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти» (формат.doc).

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови НКЕК «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку» просимо надсилати до НКЕК до 10.10.2023 в електронному вигляді на електронну адресу das@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу (формат.doc) та Обгрунтування до проєкту постанови НКЕК «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку» (формат.doc).

Пропозиції та зауваження ТОВ «лайфселл», листи  від 09.10.2023 № 4450д та № 4451д

Пропозиції та зауваження АТ «Укртелеком», лист від 09.10.2023 № 1588-вих-80Д731-80Д940-2023

Пропозиції та зауваження ПрАТ «Датагруп» (лист від 09.10.2023 № 63288)

Пропозиції та зауваження ПрАТ «Київстар» (лист від 10.10.2023 № 28468/02)

Пропозиції та зауваження ПрАТ «ВФ Україна» (лист від 05.10.2023 № GR-23-09214)

Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень до проєкту акта

Інформація щодо результатів проведення консультацій та одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб до проекту постанови НКЕК «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку»

Доопрацьований проект постанови НКЕК «Про встановлення розрахункових такс за послуги термінації національного трафіку для мобільного та фіксованого голосового зв’язку»