Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови НКЕК затверджується Порядок інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг, який розроблено відповідно до частини першої статті 110 та абзацу третього частини третьої статті 111 Закону України «Про електронні комунікації», підпункту «в» пункту 13 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», та встановлює для постачальників електронних комунікаційних послуг, що надають послугу доступу до Інтернету та послугу міжособистісних електронних комунікацій процедуру оприлюднення інформації щодо якості надання електронних комунікаційних послуг та визначає перелік інформації про якість електронних комунікаційних послуг, форму і спосіб її оприлюднення.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг» оприлюднений 02 серпня 2023 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти». (формат .doc)

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 08 вересня 2023 року в електронному вигляді на електронну  адресу: yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг». (формат .doc)


Лист ДП "УДЦР" від 25.08.2023 № 80/15.1/8750/23 з додатком щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг»

Лист Інтернет асоціації України (ІнАУ) від 31.08.2023 № 80 з додатком щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг»

Лист Малишева В.О. від 07.09.2023 № 4/1-09-2023/21(е) з додатком щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг»

Лист Асоціації "ТЕЛАС" від 08.09.2023 № 74/23 з додатком щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку інформування щодо якості надання електронних комунікаційних послуг»