Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття: Приведення у відповідність нормативно-правових  актів до вимог частини шостої статті 111 Закону України «Про електронні комунікації», пункту 5 частини третьої,  підпункту «ґ» пункту 1 та підпункту «б» пункту 13 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку» в частині встановлення Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» оприлюднений 5 квітня 2023 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 5 травня 2023 року в електронному вигляді на електронну адресу: yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» (формат .doc).


Лист Української асоціації операторів зв’язку «Телас» від 03.05.2023 щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» (з додатком до нього)

Лист Малишева В.О. від 04.05.2023 (з додатком до нього)

Лист Адміністрації Держспецзв’язку від 09.05.2023 № 1/1-16/03/01-1791/СЕД щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг»

Лист Міністерства цифрової трансформації України від 09.05.2023 №1/04-2-4809 з додатком щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг»

Інформація про проведені 03.08.2023 консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг» 

Порівняльна  таблиця пропозицій та зауважень до проекту Порядку здійснення моніторингу якості електронних комунікаційних послуг