Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови затверджуються порядок та форма ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку на виконання абзацу другого частини п’ятої статті 8 Закону України «Про поштовий зв'язок» від 03.11.2022 № 2722-IХ, підпункту «а» пункту 23 частини четвертої статті 4 та пункту 5 частини другої розділу ІІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку» оприлюднений 02.03.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти» (у форматі .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку» просимо надсилати до НКЕК до 31.03.2023 в електронному вигляді на електронну адресу s.pushkarenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку» (у форматі .doc).

Інформація про проведені консультації до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»