Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ідентифікації, визначення та аналізу ринків певних електронних комунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ідентифікації, визначення та аналізу ринків певних електронних комунікаційних послуг»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Зміст проекту регуляторного акта: Проектом постанови НКЕК затверджуються організаційно-правові засади процедури ідентифікації, визначення та аналізу оптового та/або роздрібного ринку певних електронних комунікаційних послуг, визначення постачальників електронних комунікаційних мереж та/або послуг із значним ринковим впливом на цих ринках, відповідно до статей 81-83 Закону України «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ідентифікації, визначення та аналізу ринків певних електронних комунікаційних послуг» оприлюднений 01.03.2023 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .doc).

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ідентифікації, визначення та аналізу ринків певних електронних комунікаційних послуг» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ідентифікації, визначення та аналізу ринків певних електронних комунікаційних послуг» просимо надсилати до НКЕК до 31 березня 2023 року в електронному вигляді на електронну адресу o.kozachok@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.