Рішення НКЕК від 15.03.2023 № 97
Про схвалення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку регулювання та встановлення цін (тарифів) на послуги поштового зв’язку з пересилання внутрішніх простих та реєстрованих листів без оголошеної цінності (рекомендованих) масою до 50 грамів і поштових карток»

Відповідно до підпункту «б» пункту 23 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», статей 7, 8 та 10 Закону України «Про поштовий зв’язок» від 03.11.2022 № 2722-ІХ (далі – Закон), пункту 4.6 розділу 4 Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, затвердженого рішенням НКЕК від 18.02.2022 № 1, доручення Прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А. від 02.12.2022 № 31902/1/1-22, з метою реалізації підпункту 2.3 пункту 2 плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону, пункту 29 Плану діяльності з підготовки проектів нормативно-правових актів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, що мають ознаки регуляторних актів на 2023 рік, затвердженого рішенням НКЕК від 14.12.2022 № 257, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Про затвердження Порядку регулювання та встановлення цін (тарифів) на послуги поштового зв’язку з пересилання внутрішніх простих та реєстрованих листів без оголошеної цінності (рекомендованих) масою до 50 грамів і поштових карток», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції до проекту акта та аналізу регуляторного впливу, з дня їх оприлюднення до 17 квітня 2023 року.

3. Департаменту економічного регулювання забезпечити проведення консультацій щодо проекту акта, схваленого цим рішенням.

Голова

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ