Рішення НКЕК від 15.03.2023 № 96
Про схвалення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку оцінки можливості виконання користувачами радіочастотного спектра умов ліцензій»

Відповідно до Закону України від 16 серпня 2022 року № 2529-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо покращення управління у сфері електронних комунікацій» та пункту «283» частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку оцінки можливості виконання користувачами радіочастотного спектра умов ліцензій», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції до проекту акта та аналізу регуляторного впливу, з дня їх оприлюднення до 7 квітня 2023 року.

3. Департаменту радіочастотного спектра забезпечити проведення консультацій щодо акта, схваленого цим рішенням.

Голова

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ