Рішення НКЕК від 01.03.2023 № 82
Про схвалення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ідентифікації, визначення та аналізу ринків певних електронних комунікаційних послуг»

Відповідно до статей 81 - 83 Закону України «Про електронні комунікації», пункту 1 частини четвертої статті 4, статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», пункту 4.6 розділу 4 Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, затвердженого рішенням НКЕК від 18.02.2022 № 1, враховуючи доручення Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. від 28.04.2022 № 5210/1/1-22, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Про затвердження Порядку ідентифікації, визначення та аналізу ринків певних електронних комунікаційних послуг», що додається.

2. Установити  строк,  протягом  якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції до проекту акта та аналізу регуляторного впливу, з дня їх оприлюднення до 31 березня 2023 року.

3. Управлінню  аналізу  ринків  та  звітності забезпечити проведення консультацій щодо проекту акта, схваленого цим рішенням. 

Голова

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ