Рішення НКЕК від 15.02.2023 № 53
Про схвалення проекту контракту

З метою виконання пункту 4 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», в рамках проекту «Підтримка ЄС для посилення кібербезпеки в Україні» (реєстраційна картка № 4958-05 від 26.01.2023), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити такий, що додається до оригіналу, проект контракту між Неурядовою організацією Академія електронного управління (EGovernance Academy) (Естонія), Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) та компанією ByteLife Solutions OÜ (Естонія).

2. Уповноважити Голову НКЕК ЖИВОТОВСЬКОГО Олександра Миколайовича на підписання контракту, зазначеного у пункті 1 цього рішення.

3. Департаменту забезпечення діяльності здійснити відповідні заходи щодо виконання умов контракту, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в установленому законодавством порядку.

 

Голова

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ