Рішення НКЕК від 15.02.2023 № 52
Про призначення Костецької В.В. на посаду керівника апарату НКЕК

Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», частин першої та третьої статті 35 Закону України «Про державну службу», абзацу першого частини п’ятої та абзацу другого частини сьомої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», з урахуванням Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), заяви Костецької В.В. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку

ВИРІШИЛА:

1. Призначити КОСТЕЦЬКУ Вікторію Вільївну на посаду керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку з 06 березня 2023 року з оплатою праці відповідно до законодавства на строк до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не довше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану, зі строком випробування 3 місяці.

2. Голові НКЕК видати розпорядження про призначення Костецької В.В. на посаду керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, на підставі цього рішення.

3. Управлінню персоналу та Управлінню фінансового забезпечення забезпечити виконання пункту 1 цього рішення та розпорядження Голови НКЕК, передбаченого пунктом 2 цього рішення. 

Голова

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ