Рішення НКЕК від 15.02.2023 № 51
Про звільнення Котенка Г.М. з посади керівника апарату НКЕК

Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», пункту 7 частини першої статті 83 Закону України «Про державну службу» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити КОТЕНКА Григорія Михайловича з посади керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, 20 лютого 2023 року у зв’язку з досягненням ним 65-річного віку.

2.  Голові НКЕК видати розпорядження про звільнення Котенка Г.М. з посади керівника апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, на підставі цього рішення.

3. Управлінню персоналу та Управлінню фінансового забезпечення забезпечити виконання пункту 1 цього рішення та розпорядження Голови НКЕК, передбаченого пунктом 2 цього рішення.

 

Голова

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ