Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття проекту:

Проект прийнято з метою забезпечення виконання НКЕК законодавчо визначених повноважень в частині встановлення Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв» оприлюднений 30 листопада 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .doc).

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 14 грудня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу re@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Інформація про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв» (формат .doc)

Протокол від 09.03.2023 № 26/123/пр наради щодо зауважень Міністерства економіки України до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку погодження переліку призначених органів з оцінки відповідності радіообладнання та випромінювальних пристроїв» та порівняльна таблиця до проекту постанови НКЕК.