Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови НКЕК затверджуються Порядок виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів, який містить розділи: І. Загальні положення. ІІ. Замовлення та виконання робіт з виявлення джерел радіозавад. ІІІ. Усунення дії джерел радіозавад. IV. Припинення дії джерел радіозавад. V. Оформлення та використання результатів виконання робіт з виявлення джерел радіозавад. VІ. Особливості замовлення та виконання робіт з виявлення джерел радіозавад окремим типам обладнання. VІІ. Здійснення користувачами радіочастотного спектра плати за виконання робіт з виявлення джерел радіозавад.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів» оприлюднений 13.10.2022 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти» (та у форматі .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів» просимо надсилати до НКЕК до 21.10.2022 в електронному вигляді на електронну адресу yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів» та  у форматі .doc.

Інформація про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виконання робіт з виявлення, усунення та/або припинення дії джерел радіозавад та їх документального оформлення за заявами користувачів»