Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття проекту:

Проект прийнято з метою реалізації норм Закону України «Про електронні комунікації» - затвердження Порядку ведення Реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів» оприлюднений 13 липня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти» (формат .doc).

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів» (формат .doc).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 27 липня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу re@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Пропозиції та зауваження Української асоціації операторів зв’язку «Телас» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів».

Інформація про проведені консультації щодо обговорення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру присвоєнь радіочастот загальних користувачів».