Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення радіочастотного моніторингу користування радіочастотним спектром загальними користувачами та плати за виконання робіт з його проведення у смугах радіочастот загального користування»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення радіочастотного моніторингу користування радіочастотним спектром загальними користувачами та плати за виконання робіт з його проведення у смугах радіочастот загального користування»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття:

На виконання вимог пункту 5 частини третьої статті 4 та пункту 7 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення радіочастотного моніторингу користування радіочастотним спектром загальними користувачами та плати за виконання робіт з його проведення у смугах радіочастот загального користування» оприлюднений 07.07.2022 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення радіочастотного моніторингу користування радіочастотним спектром загальними користувачами та плати за виконання робіт з його проведення у смугах радіочастот загального користування» просимо надсилати до НКЕК до 05.08.2022 в електронному вигляді на електронну адресу yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення радіочастотного моніторингу користування радіочастотним спектром загальними користувачами та плати за виконання робіт з його проведення у смугах радіочастот загального користування».

Лист Української асоціації операторів зв’язку «Телас» щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку здійснення радіочастотного моніторингу користування радіочастотним спектром загальними користувачами та плати за виконання робіт з його проведення у смугах радіочастот загального користування» (з додатком до нього).