Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови НКЕК затверджуються Порядок виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів, який містить розділи: І. Загальні положення. ІІ. Порядок замовлення та виконання робіт з виявлення джерел радіозавад. ІІІ. Оформлення та використання результатів виконання робіт з виявлення джерел радіозавад. IV. Особливості замовлення та виконання робіт з виявлення джерел радіозавад окремим типам обладнання. V. Здійснення користувачами радіочастотного спектра плати за виконання робіт з виявлення джерел радіозавад.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів» оприлюднений 30.06.2022 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів» просимо надсилати до НКЕК до 01.08.2022 в електронному вигляді на електронну адресу yakist@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів».

Лист Української асоціації операторів зв’язку «Телас» від 26.07.2022 № 54/22 щодо проекту постанови «Про затвердження Порядку виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів».

Інформація про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку виявлення джерел радіозавад та його документального оформлення за заявами користувачів».