Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку»

Розробник проєкту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК).

Мета прийняття: Проєкт прийнято з метою встановлення на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та 60 днів після його припинення або скасування на територіях, де ведуться або велись воєнні (бойові) дії, пільгових розмірів періодичної плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку (далі – ККЕ), визначення механізму встановлення такої плати та приведення діючої Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку, затвердженої рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, від 10 квітня 2018 року № 203, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2018 р. за № 528/31980, у відповідність до вимог законодавства.

Інформація про оприлюднення:

Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку » оприлюднений 29.06.2022 на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку».

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 05 липня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу o.stryzhyus@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Інформація про проведені консультації щодо проєкту постанови НКЕК «Про затвердження Методики визначення плати за доступ до елементів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку»