Проект постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку

Мета прийняття: Приведення у відповідність нормативно-правових актів до вимог статті 33 Закону України «Про електронні комунікації», підпункту «в» пункту 10 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку» в частині встановлення правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж та основних вимог до договорів про взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж (для послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації).

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж» (з додатками до нього) оприлюднений 23 червня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про  затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 11 липня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу: pan@nkrzi.gov.ua. та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж».