Проект постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку

Мета прийняття: Приведення у відповідність нормативно-правових актів до вимог статті 33 Закону України «Про електронні комунікації», підпункту «в» пункту 10 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку» в частині встановлення правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж та основних вимог до договорів про взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж (для послуг міжособистісних електронних комунікацій з використанням нумерації).

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж» (з додатками до нього) оприлюднений 23 червня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про  затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 11 липня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу: pan@nkrzi.gov.ua. та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж».

Пропозиції та зауваження ТОВ «Бінотел» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж».

Пропозиції та зауваження Асоціації «Телас» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж».

ІНФОРМАЦІЯ щодо результатів проведення консультації та одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб до проекту постанови НКЕК «Про  затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж». 

Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень, які надійшли від суб’єктів ринку електронних комунікацій до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Правил взаємоз’єднання електронних комунікаційних мереж».