Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр»

Розробник:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови НКЕК затверджується Методика розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр, що передбачено пунктами 5 та 6 частини першої статті 126 Закону України «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» оприлюднений 16.06.2022 року на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти».

Враховуючи частину сьому статті 22 Закону України «Про електронні комунікації» пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» просимо надсилати до НКЕК до 05.07.2022 року в електронному вигляді на електронну адресу o.vanutina@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр».

Пропозиції Інтернет Асоціації України до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» 

Пропозиції Малишева В.О. до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» 

Зауваження Асоціації правовласників та постачальників контенту до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» 

Пропозиції та зауваження Української асоціації операторів зв’язку «Телас» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» 

Зауваження Асоціації «Телекомунікаційна палата України» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» 

ІНФОРМАЦІЯ про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Методики розрахунку розміру штрафу за порушення законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр»