Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття:

Забезпечення виконання вимог Закону України «Про електронні комунікації» в частині встановлення розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним спектром.

Інформація про оприлюднення: 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром» оприлюднений 15 червня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 1 липня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу: dl@nkrzi.gov.ua.

Пропозиції та зауваження ПрАТ «Київстар», Асоціації «Телекомунікаційна палата України» ( та додаток до листа), ПрАТ "ВФ Україна" до проекту постанови НКЕК «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром»

Пропозиції та зауваження ТОВ «лайфселл» до проекту постанови НКЕК «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром» (та додаток до листа).

Пропозиції та зауваження Інтернет Асоціації України до проекту постанови НКЕК «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром».

Інформація про проведені консультації щодо проекту постанови КМУ «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром»

Інформація про проведені консультації щодо проекту постанови КМУ «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії ліцензії на користування радіочастотним спектром»