Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття проекту:

Проект прийнято з метою реалізації норм Закону України «Про електронні комунікації» - затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для радіообладнання загальних користувачів.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів» оприлюднений 15 червня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 29 червня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу re@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень операторів до розробленого НКЕК проекту Постанови «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів»

ІНФОРМАЦІЯ про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів»