Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру ліцензій на користування радіочастотним спектром»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру ліцензій на користування радіочастотним спектром»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття: Приведення у відповідність нормативно-правових актів до вимог Закону України «Про електронні комунікації» та пункту 1 частини четвертої статті 4, та з метою виконання статті 15  Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку» в частині відносин у сфері користування радіочастотного спектра щодо надання та отримання електронних комунікаційних послуг.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку  ведення реєстру ліцензій на користування радіочастотним спектром» (з додатками до нього) оприлюднений 18 травня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру ліцензій на користування радіочастотним спектром» просимо надати до НКЕК з дня його оприлюднення до 18 червня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу: dl@nkrzi.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку  ведення реєстру ліцензій на користування радіочастотним спектром».


Пропозиції та зауваження Асоціації «Телас» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення реєстру ліцензій на користування радіочастотним спектром»

ІНФОРМАЦІЯ про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Порядок ведення реєстру ліцензій на користування радіочастотним спектром»