Проєкт постанови НКЕК «Про затвердження форм актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження форм актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр»

Розробник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Зміст проекту регуляторного акта:

Проектом постанови НКЕК затверджуються форми актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр, визначені статтями 13, 54, 70, 78 Закону України «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження форм актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» оприлюднений 19.05.2022 на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження форм актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр» просимо надсилати до НКЕК до 20.06.2022 в електронному вигляді на електронну адресу a.suprunenko@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження форм актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр».


Зауваження та пропозиції Малишева Віталія Олексійовича

Пропозиції Української асоціації операторів зв’язку «Телас» до проекту постанови НКЕК «Про затвердження форм актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр»

Інформація про проведені консультації щодо проекту постанови НКЕК «Про затвердження форм актів, що складаються за результатами позапланової перевірки щодо додержання вимог законодавства про електронні комунікації та радіочастотний спектр»