Проект постанови НКЕК «Питання користування радіочастотним спектром радіообладнанням суднової станції»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Питання користування радіочастотним спектром радіообладнанням суднової станції»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття проекту:

Проект прийнято з метою реалізації норм Закону України «Про електронні комунікації» - затвердження  порядку оформлення гармонізованих та національних експлуатаційних документів для експлуатації радіообладнання суднових станцій, як в межах територіального моря України так і за його межами.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Питання користування радіочастотним спектром радіообладнанням суднової станції» оприлюднений 12 травня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Питання користування радіочастотним спектром радіообладнанням суднової станції».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Питання користування радіочастотним спектром радіообладнанням суднової станції» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 14 червня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу re@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

ІНФОРМАЦІЯ про проведені консультації щодо проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Питання користування радіочастотним спектром радіообладнанням суднової станції».