Проект постанови НКЕК «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття проекту:

Проект прийнято з метою удосконалення процедури ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв у відповідності з вимогами, встановленими Законом України «Про електронні комунікації».

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв» оприлюднений 21 квітня 2022 року на офіційному веб-сайті НКЕК за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв»

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв» просимо надсилати до НКЕК з дня його оприлюднення до 04 червня 2022 року в електронному вигляді на електронну адресу re@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Порівняльна таблиця пропозицій та зауважень Асоціації «Телас» до проекту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв».

Пропозиції та коментарі Європейської Бізнес Асоціації до проєкту постанови НКЕК «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв»

ІНФОРМАЦІЯ про проведені консультації щодо проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Питання ведення реєстру радіообладнання та випромінювальних пристроїв»