Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку.

Мета прийняття рішення:

Забезпечення виконання пункту 1 частини шостої статті 8 Закону України «Про поштовий зв'язок», на виконання підпункту а пункту 23 частини четвертої статті 4 та пункту 5 частини другої розділу ІІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», шляхом встановлення чіткого порядку ведення та форми реєстру суб’єктів господарювання, які мають право надавати визначені ними у повідомленні послуги поштового зв’язку.

Інформація про оприлюднення:

Проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення та форми єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку» оприлюднений 02.03.2022 року на офіційній сторінці НКЕК в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКЕК», «Регуляторні акти».

Пропозиції та зауваження до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення та форми єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку» просимо надсилати до НКЕК до 05.04.2022 року в електронному вигляді на електронну адресу dem@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110.

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку ведення та форми єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку».

 

ІНФОРМАЦІЯ

про проведені консультації до проекту останови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку»

08.04.2022

Проект постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (далі – НКЕК) «Про затвердження Порядку та форми ведення єдиного державного реєстру операторів поштового зв’язку» (далі – проект акта) оприлюднено на офіційному веб-сайті НКЕК 02.03.2022 з метою отримання зауважень та пропозицій до нього та аналізу регуляторного впливу, від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань строком до 05.04.2022.

Протягом строку громадського обговорення до НКЕК від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань зауваження та пропозиції не надходили.

У зв'язку із цим, за відсутності пропозицій до обговорення, робочі консультації за участі фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань не проводилися.

Директор Департаменту ліцензування                                                                                     Ірина ЧЕРНЯВСЬКА