Рішення НКЕК від 14.09.2022 № 163
Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303»

Відповідно до пункту 15 частини четвертої статті 4 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», частини четвертої статті 10 Закону України «Про електронні комунікації», пункту 6 частини шостої статті 8 Закону України «Про поштовий звʼязок», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303», що додається.

2. Департаменту державного нагляду в установленому порядку надіслати проект постанови Кабінету Міністрів України до заінтересованих державних органів та на розгляд Кабінету Міністрів України.

Голова

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ