Рішення НКЕК від 15.06.2022 № 66
Про схвалення проекту постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів»

Відповідно до частини сьомої статті 22, частини першої і третьої статті 69, частини восьмої статті 72 Закону України «Про електронні комунікації», частини четвертої статті 4 та з метою виконання статті 15 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку,

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проект постанови НКЕК «Про затвердження Порядку надання розрахунку електромагнітної сумісності для загальних користувачів», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та відповідних органів державної влади приймаються зауваження та пропозиції до проекту постанови та аналізу регуляторного впливу, з дня їх оприлюднення до 29.06.2022.

3. Департаменту ліцензування забезпечити проведення консультацій щодо проекту акта, схваленого цим рішенням.

В.о. Голови

Андрій СЕМЕНЧЕНКО