Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття:

Встановлення розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України у смугах радіочастот 2300 - 2400 МГц та 2575 - 2610 МГц.

Інформація про оприлюднення: 

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» оприлюднений 8 вересня 2021 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» (cтаном на 03.12.2021).

Пропозиції та зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розмірів плати за видачу ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України» просимо надсилати у письмовому вигляді на адресу: вул. Солом’янська, буд. 3, м. Київ, 03110 та в електронному вигляді на електронну адресу: o.buga@nkrzi.gov.ua, servetnik@nkrzi.gov.ua до 07 жовтня 2021 року