Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв»

Розробник проекту:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття проекту:

Проект прийнято з метою удосконалення спеціального порядку оформлення для проведення тестувань, випробувань або експериментів, пов’язаних із запуском нових радіотехнологій, демонстрацією радіообладнання.

Інформація про оприлюднення:

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв», оприлюднений 18 травня 2021 року на офіційному веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ» підрубриці «Регуляторні акти 2021 рік» (станом на 20.07.2021).

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв» (станом на 28.09.2021)

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв» (станом на 18.08.2021).

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв» та до Аналізу регуляторного впливу просимо надсилати до НКРЗІ до 21 червня 2021 року в електронному вигляді на електронну адресу rf@nkrzi.gov.ua та у письмовому вигляді на поштову адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001.

Протокол № 38/113/пр від 22.06.2021 проведення громадського обговорення до проекту рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації «Про внесення змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв» та підведення його підсумків. 

Протокол № 44/113/пр від 09.07.2021 робочої наради-консультацій з Асоціацією «Телас» щодо проекту змін до Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, висловлених після закінчення строку проведення громадських обговорень.