Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг»

Розробник проекту: 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Мета прийняття: 

оптимізація документообігу у діяльності операторів, провайдерів за рахунок запровадження цифрових технологій та безпаперових бізнес-процесів, покращення умов обслуговування споживачів та побудова ефективних процесів у роботі операторів, провайдерів з споживачами із застосуванням аналогу власноручного підпису з використанням електронних сенсорних пристроїв або інших технічних засобів.

Інформація про оприлюднення: 

Проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» оприлюднений 08 квітня 2021 року на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет за адресою: http://www.nkrzі.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність», підрубриці «Регуляторні акти».

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення НКРЗІ Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг».

Пропозиції та зауваження до проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Основних вимог до договору про надання телекомунікаційних послуг» просимо надсилати у письмовому вигляді на адресу: вул. Хрещатик, буд. 22, м. Київ, 01001 та в електронному вигляді на електронну адресу: n.pohorska@nkrzi.gov.ua, a.kozlovskyi@nkrzi.gov.ua  до 07 травня 2021 року.