Рішення № 426 від 09.11.2021
Про розгляд проекту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Типового договору про взаємодію оператора телекомунікацій з Національним центром оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій»

Розглянувши проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Типового договору про взаємодію оператора телекомунікацій з Національним центром оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій», надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 29.10.2021 № 16/01/01-1699, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Типового договору про взаємодію оператора телекомунікацій з Національним центром оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій» без зауважень.

2. Департаменту зв’язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді до Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ