Рішення № 397 від 26.10.2021
Про розгляд проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку функціонування Національної телекомунікаційної мережі та Правил надання послуг, які надаються з використанням Національної телекомунікаційної мережі»

Розглянувши проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку функціонування Національної телекомунікаційної мережі та Правил надання послуг, які надаються з використанням Національної телекомунікаційної мережі», надісланий листом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 20.10.2021 № 02/02/03-1542, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку функціонування Національної телекомунікаційної мережі та Правил надання послуг, які надаються з використанням Національної телекомунікаційної мережі» без зауважень.

2. Департаменту зв’язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

В.о. Голови НКРЗІ

Андрій СЕМЕНЧЕНКО