Рішення № 366 від 05.10.2021
Про розгляд проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг»

Розглянувши проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», надісланий листом Міністерства цифрової трансформації України від 24.09.2021 № 1/04-2-10648, та відповідно до параграфа 37 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Погодити проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» без зауважень.

2. Департаменту зв’язку в установленому порядку забезпечити направлення відповіді Міністерству цифрової трансформації України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ