Рішення № 325 від 07.09.2021
Про прийняття за основу проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії дозволу на користування ресурсом нумерації і порядок її внесення»

Враховуючи доручення Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля до Закону України від 16.12.2020 № 1089-IX «Про електронні комунікації» (вх. НКРЗІ від 19.01.2021 № 12/к), Регламент Кабінету Міністрів України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.07.2007 № 950, та з метою забезпечення у подальшому якісного та безперебійного надання адміністративних послуг щодо видачі, переоформлення, продовження строку дії дозволу на користування ресурсом нумерації, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти за основу проект постанови Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, переоформлення, продовження строку дії дозволу на користування ресурсом нумерації і порядок її внесення», що додається.

2. Установити строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції до проекту акта та аналізу регуляторного впливу, з дня їх оприлюднення до 08 жовтня 2021 року.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Голова НКРЗІ

Олександр ЖИВОТОВСЬКИЙ